Fabrika Temizliği

İzmir Temizlik Şirketleri ,firmamız eğitimli personeli ve uzman kadrosuyla 1.sınıf temizlik hizmetivermektedir. Fabrika temizliği için uygun ekipman ve donanımlar kullanılarak temiz ve hijmen ortam sunmaya çalışır.

İnşaat Sonrası Temizliği

İzmir Temizlik Firmaları, inşaat temizliği en zor temizliklerden biridir. Kimyasal, makine vs. tüm gerekli ekipmanlar kullanılarak , tavandan cama , duvardan kapıya kadar her yeri en temiz şekilde müşterilerine sunmak için gerekli özeni gösterir.

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe cam temizliği yapmış olduğumuz hizmetlerinbaşında gelir. Evinizin veya çalışma ortamınızın dış cephesi görünüş olarak her zaman temiz olmak zorundadır. Uzman kadromuzla dış cephe temizliği konusunda size kaliteli hizmet vermekteyiz.

Tadilat Sonrası Temizlik

Ev ve işyerlerimizin gerek ihtiyaç gerekse yenileme isteğiyle bazı tadilat çalışmalarına gereksinim duyabiliriz. Bu tadilat çalışmalarından sonra yaşam alanınızın temizlenmesi gerekmektedir. Tadilat sonrası temizlik yaşam kalitenizi arttırır ve sağlınız açısından büyük endişeleri ortadan kaldırır.

İzmir Ofis Temizliği

İzmir Temizlik Şirketimiz eğitimli personeliyle, hijyen kurallarını en iyi şekilde kullanarak temizlik konusunda kaliteli bir temizlik hizmeti sunmaya uğraşmaktadır. Müşteri odaklı çalışarak, günlük hayatta sıkça kullanılan ofis ve bürolarımızın temizliği için Kirazoğlu Temizlik farkını ortaya koymaktadır.

Yangın Temizliği

İzmir Temizlik Firmaları, firmamız gerekli planve uygulamalar yapılarak, yangın sonrasında çok emek harcanarak ,gerekli kimyasallar ve araçlarla ilk günkü görünümü sağlamak için çalışmaktadır.Temiz ,hijyen ve dezenfekte bir ortam sunmak, müşteriyi de memnun edecektir .

İzmir Ev Temizliği

İzmir Temizlik Firmamız eğitimli personeliyle ,hijyenik temizlik hizmeti vererek ve sektördeki en iyi yerini alarak profesyonel olarak ilerlemektedir. Ev temizliğinde ,uygun ekipmanların kullanılmasıyla KİRAZOĞLU Temizlik müşteri odaklı anlayışıyla ,kaliteden ödün vermeden farkını ortaya koymaktadır.

İzmir ilaçlama hizmetleri

İzmir haşere ilaçlama, izmir kene ilaçlama, izmir sivrisinek ilaçlama, izmir hamamböceği ilaçlama, izmirakrep ilaçlama, izmir pire ilaçlama,izmir fare ilaçlama,izmir yılan ilaçlama vb.. ilaçlama hizmetleriile hizmetinizdeyiz.